Dlaczego po wykryciu czegoś na usg dopochwowym kazano mi jeść banany?

Witam!Ostatni okres mialam 26.0813. Przez okolo miesiac czasu okropnie sie czulam: mdlosci, sennosc, ogolne zmeczenie i bole w lewej stronie podbrzusza, czasami skurcze macicy. W 8tyg tradilam do szpitala, poniewaz nadal bolal mnie brzuch i na usg nie bylo widac zarodka. W szpitalu mieli lepsze usg i zrobili mi dopochwowe. W tym badaniu wykryli cos, ale dokladnie nie wiedza co. Wypuscili mnie do domu i za 2 tyg mam wizyte.Zalecono mi takze jesc kilka bananow dziennie. Prosze o pomoc!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety trudno precyzyjnie określić z jakiego powodu lekarz zalecił Pani spożywanie kilku bananów dziennie. Być może dlatego, że są one doskonałym źródłem witamin z grupy B, magnezu, potasu i kwasu foliowego. Najlepiej byłoby jednak, gdyby sama zapytała Pani o to lekarza. A propos USG, to proszę je wykonać zgodnie z zaleceniem za 2 tygodnie.