Dlaczego pomimo starań nie mogę schudnąć?

Witam. Mam 158 cm wzrostu, a obecnie ważę 65 kg,. Rok temu przytyłam 12 kg i mimo starań nie mogę schudnąć ani grama.

Witam!

Podano za mało danych. Prosiłabym o podanie Pani wieku, aktywności fizycznej, trybu życia. Proszę napisać na czym polegały Pani starania odnośnie redukcji masy ciała? Czy stosuje Pani jakieś leki?

Pozdrawiam