Dlaczego przegroda nosowa jest nadal krzywa?

Septoplastyka. Witam, 2 miesiące temu miałam zabieg septoplastyki. Po ściągnięciu płytek stabilizujacych zauważyłam że przegroda jest nadal krzywa, a mi się trudno oddycha na stronę gdzie przegroda jest skrzywiona ( wcześniej nie oddychalam wcale). Byłam u operatora który był drugim operatorem podczas mojego zabiegu i powiedział że nie jest to tak jak powinno być. Zaczęłam się coraz gorzej czuć (zatkane uszy, nos całkiem zatkany) poszłam do laryngologa który też robi przegrody nosa i powiedział że tragedi nie ma, że ewentualnie on może mi poprawić tą przegrode ale nie jest ona całkowicie niedrozna. Endoskopowo zobaczył wydzieline w zatoce szczekowej i zapisał mi różne leki i antybiotyk gdyby te leki niepomagaly. Wybrałam wszystko i czasem oddycham na tą drugą stronę ale rzadko. Czuję że boli mnie ta przegroda, i uszy mi zatyka. Ból czuję szczególnie jak coś mówię. Co chwila patrzę w lusterko czy nie robi mi się perforacja. Strasznie się denerwuje że zrobi mi się dziura albo że nie oddycham. Czuje się źle. Kiedyś przechodziłam przez nerwicę lekowa i nie wiem czy ona wróciła czy faktycznie coś mi zepsuli bardzo w tym nosie. Za rok planuje ślub a teraz jestem klebkiem nerwów. Myślę tylko o tym. Czy ktoś jest mi w stanie pomóc i zdiagnozowac co mi jest ?? Mam 28 lat i chce żyć.

No ciężko mi cokolwiek Tobie poradzić bez osobistego zbadania Twojego nosa. Nie znam Twojej przegrody przed operacją. Nie widziałem TK zatok i nosa przed operacją. Pytaj o to operatora. On to wszystko widział . Ja nic nie wiem. Ewentualnie weź te wszystkie badania i przyjedź. Ale najlepiej jak zajął by się tym operator Twojego nosa.