Dlaczego puchną mi łydki podczas pracy?

Proszę o pomoc. Mam 23 lata i od jakiegoś czasu puchną mi łydki w trakcie pracy. Zauważam to dopiero jak wychodzę z pracy, gdyż nie dopinają mi się buty, które mam pod kolano i które normalnie są luźne. Pracę mam w ruchu - przy biurku, ale ciągle gdzieś chodzę po biurze. Chodzę w butach na obcasie. Pracuję od 6 miesięcy i dopiero teraz pojawił się ten problem. Czy jest się czym martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć , proponuje udac się do lekarza rodzinnego. Przyczyna mogą być żylaki kończyn dolnych lub proces zakrzepowy