Dlaczego ręka boli i drętwieje?

10dni temu zaczela mnie mocno prawa reka bolec ciagle dretwiala zaczela puchnac, dwa dni pozniej zaczelo mnie mocno sciskac w klatce piersiowej zrobilo sie strasznie zimno i reka dalej dretwiala i bolala, od tam tej chwili do teraz reka dalej boli drentwieje i jest spuchnieta xbardzo sie boje ze to cos powaznego

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam pilnie udać się do lekarza rodzinnego, w celu dokonania dokładnego badania i wykonania badania EKG. Pozdrawiam i życzę zdrowia.