Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 7 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego wystąpił wysyp zmian w 4. miesiącu po rozpoczęciu kuracji Izotekiem?

Witam. Mam pytanie czy to mozliwe, że wysyp przy braniu izoiteku wystepuje dopiero po 4 miesiacach? Pytam bo wydaje mi sie to dziwne poniewaz nastapila poprawa wczesniej zadnego wysypu nie bylo a tu nagle w 4 miesiacu. Jest to normalne?
KOBIETA, 24 LAT 12 miesięcy temu

Leczenie łojotokowego zapalenia skóry

Łojotokowe zapalanie skóry to schorzenie dermatologiczne. Jego leczenie jest dosyć trudne. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o sposobach leczenia łojotokowego zapalenia skóry.

Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Sadze ze konieczna jest modyfikacja leczenia . Proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego leczenie.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety