Dlaczego z pomocą Clo nie wróciła owulacja u osoby starającej si o dziecko?

Witam staram się o dziecko 9 cykli miałam prolaktyne 112 bromergonem zbilam do 16 (biorę go codziennie 1/2 tabl na noc bo jeśli przestaje to prolaktyna wzrasta) od 5 cykli mam regularne miesiączki dzięki duphaston którego biorę 14-22 dzień cyklu dodatkowo mam zdiagnozowana niedoczynność tarczycy i hasimoto (od 4-5 lat) więc codziennie przyjmuje letrox 100. Dodatkowo tera od 2 cykli przyjmyje od 5-9 dnia cyklu clo bo od kiedy zaczęłam się starać o dziecko nie wykryto mi ovulacji. Moje pytanie brzmi jeśli mam unormowana prolaktyne tsh na poziomie 1,5 od 3 cykli To dlaczego z pomocą Clo nie wróciła owulacja? Co dalej robić?

Lek. Michał Lenard

Możliwe, że potrzebne będzie wykonanie kolejnych badań. Sugeruję pozostawanie pod opieką Pani ginekologa, który powinien zdecydować o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!