Długie miesiączki a usunięcie polipów

witam, proszę o poradę. Mam 46 lat po hsc usuniecia polipów, wyłyżeczkowaniu. cytologia ok, usg ok, wynik histo: endomertium bez cech wydzielania, bez rozrostu. Wszystko ok a miesiączki wciąż trwają długo w taki sposób: 2 dni plamienie, 6-7 dni miesiączka, na koniec plamienie 5-6 dni. Dlaczego skoro lekarze mówią że jestem zdrowa. Jestem już zmęczona ciągłymi domysłami co mi może być. Proszę o poradę jakie badania powinnam jeszcze wykonać i co zrobić. TSH 4,160 Z góry dziękuję za wskazówki.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może konieczne jest wykonanie badań hormonalnych. Proponuje udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.