Dni niepłodne a zmiana klimatu i ryzyko ciąży

Witam,mieszkam w anglii od 24.12do03.01bylam w polsce.Kochalam sie z chlopakiem od 26,zawsze zeby doszlo do erekcji zaczynalismy bez prezerwatywy a potem zakladal.Raz zrobilosmy to bez ale zagwarantowal ze wyciagnal przed wytryskiem.Miesiaczke mialam poczatek grudnia izazwyczaj sa regularne ale 2 miesiace temu pronilam.Od okolo02.01mialam tez zapalenie drog moczowych.Jakie jest ryzyko ciazy?niby mialam wtedy dni nieplodne ale czy zmiana klimatu miala wplyw?

Magdalena StusiĹska

Ewentualności zajścia w ciążę nie można wykluczyć, jednak jest niewielka w opisywanej sytuacji. Dla pewności najlepiej wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.