Do jakiego lekarza udać się z problemami w dolnej części pleców?

Witam. Od czterech lat mam problem w dolnej części pleców. Czuje, że MIĘSIEŃ JEST NIE NA SWOIM MIEJSCU, a co jakiś czas mam skurcz (spowodowany uciskiem na ten mięsień). Będąc w Anglii miałem zrobiony tomograf z którego wynikło, że wszystkie nerwy i dyski są ok. Chodziłem na masaże i do kręglarzy, ale ucisk w tym jednym miejscu pozostał. Do jakiego lekarza powinienem się udać? Pozdrawiam, Robert.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego aby po badaniu moc cos więcej powiedzieć i zalecić np konsultacje neurologiczna neurochirurgiczna lub ortopedyczna