Do którego roku życia rosną kobiety?

Witam, chciałam się dowiedzieć do którego roku życia rosną kobiety, ja mam 19 lat i 158 cm wzrostu, czy jest możliwość że jeszcze urośnie chciała bym mieć 165, dodam że w wieku 11 lat miałam 132 a od 15 r życia do 17 urosłam niecałe pol centymetra i dalej nic czy jest możliwość że jeszcze urosne? Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam :)

Witam,
Na podstawie różnych badań można stwierdzić, że chłopcy rosną średnio do 20-21 roku życia, zależy to jednak od wielu czynników osobniczych. W wieku 25 lat już niestety się nie rośnie.
Pozdrawiam