Dodatni wynik na Helicobacter pyroli

Witam. Bardzo proszę o opinię na temat leku PYLERA? Po raz kolejny wynik na Helikobakter Pyroli jest dodatni!Słyszałam,że lek jest drogi,ale czy naprawdę taki skuteczny ? Jestem uczulona na wszystkie antybiotyki penicylino pochodne, więc leczenie jest utrudnione i ciągnie się już parę lat. Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Lek ten jest preparatem wieloskładnikowym. Z pewnością charakteryzuje się większą wygodą stosowania. Doborem odpowiedniego leczenia powinien zająć się specjalista podczas bezpośredniej wizyty.