Drętwienie ręki a rwa kulszowa

Witam... od ponad tygodnia mam silne bule w okolicy krzyza . dwa dni temu rano zdretwiala mi cala prawa reka mrowilo w niej skakalo duzo nerwow w palcach pojechalam na pogotowie lekarz bo zbadaniu mnie stwierdzil Rwe kulszowa .moje pytanie czy to faktycznie moze byc rwa kulszowa ? Czy to moze byc cos powazniejszego ? nie robili mi na pogotowiu zadnych badan i rtg . dostalam leki oraz zastrzyki... dodam ze mam zawroty glowy niskie cisnienie i zaburzenia rownowagi czy to moze byc grozne?

Witam, Rwa kulszowa powoduje silny, ostry, gwaltowny bol biegnacy do nogi (az do stopy). Sam bol krzyza (bez promieniowania do nogi) nie jest rwa kulszowa.
Mysle, ze powinna Pani skontaktowac sie ze swoim lekarzem rodzinnym i ewentualnie byc skierowana do neurologa.