Drętwienie ręki a stosowanie Tolperis

Mam 48 lat,od ok.3 tygodni lewa reka drętwieje i bardzo boli,od łokcia po palce.zwłaszcza w nocy 3,4,5godz.Drętwieja mi trzy palce od małego,do serdecznego.Brałam Tolperis,ale rozluźniał mi zbyt mocno zwieracze,Ps,pracuje w tartaku,ne mogę sobie pozwolić na zbyt częste wizyty w toalecie.Ból jest tepy a ręka zimna.Proszę o poradę.Adres-->Jolantaa45@interia.pl

Do diagnostyki zespołu rowka nerwu lokciowego (EMG).
Proszę spróbować spać z wyprostowaną wzdłuż ciała ręką. Nie rozwiąże problemu ale powinno zmniejszyć objawy.
W razie potwierdzenia rozpoznania leczenie operacyjne u ortopedy, chirurga ręki