Drętwienie stóp podczas jazdy na łyżwach

Witam serdecznie, podczas jazdy na łyżwach drętwieją mi stopy a konkretniej palce. Trenuję fitness od 5 miecięcy i kupiłam sobie profecjonalne buty, w nich jest to samo. (kiedy mam prawie nie zasznurowane- problemu nie ma) Pytałam ortopedę i lekarza rehabilitacji od czego tak mam to nie wiedzą... Czy przyczyną może być kręgosłup? Pobolewa mnie odcinek lędźwiowy. Dodam też, że przed tymi 5-cioma miesiącami nie uprawiałam żadnej aktywności fizycznej

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przyczyną może być ucisk nerwów. Sugeruje wizytę u neurologa.

Pozdrawiam.