Drętwienie palców u osoby uprawiającej kolarstwo górskie

Witam,uprawiam kolarstwo górskie amatorsko,podczas jazdy na rowerze po okolo 10km drętwieja mi palce w lewej stopie po dłuzszej jezdzie zaczyna mi dretwiec mały palec w lewej dłoni,dodam ze jezdze w butach ze sztywna podzeszwa z zatrzaskami spd,gdzie noga nie ma mozliwosci przesuniecia sie na pedale.Probowalem juz roznych sposobow od regulacji siadelka,kierownicy,jak rowniez w innych butach i nadal to samo.poddalem sie nawet zabiegu usuniecia zylaka z tej nogi rowniez niepomoglo.Co robic?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pana dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.