Drobne zmiany torbielowe wątroby i ucisk pnia trzewnego przez więzadło łukowate przepony

Mój wynik:Ca-125/ICD-9:141/-22,72.CA-15.3/ICD-9:143/-27,17.W tomografii drobne zmiany torbielowe wątroby.W USG tętnic j.brzusznej-ucisk pnia trzewnego przez więzadło łukowate przepony.Do jakiego lekarza mam się udać.Pozdrawiam!

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę zgłosić się do chirurga.

Pozdrawiam.