Duszność i ból w klatce piersiowej u córki

Witam,zrobiłam córce badania>morf,rozmaz,OB,wymaz z gardła-wynik ok,czwartku,ASO.oraz CRP--to ostatnie lekko podwyższone,pewnie miała albo i ma infekcję bo nie jest leczona,nic jej lekarz nadal nie podał,bolą ją nogi,chodza po schodach bardzo i jest nawet duszność.Co mam zrobić,martwię się bo sama mam nowotwór,który sprawiał mi kłopoty,teraz mam duszności,brak oddechu,ból w klatce i muszę sie PILNIE dostać do kardiologa,ale na takie skierowanie tez nie ma bliższych miejsc do przyjęcia,priv tak:)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie objawy mogą powodować choroby układu oddechowego, jak i sercowo-naczyniowego, a nawet pokarmowego, czy mięśniowo- szkieletowego. Zalecam wizytę u pediatry,który oceni klinicznie Pani córkę i zleci konieczne dalsze badania. Pozdrawiam.