Dusznośći i bóle głowy u 15-latki

witam mam bardzo duzy problem bo moja siostra ma 15 lat i ma bole głowy bole klatki piersiowej na srodku i dusznosci i jak wstaje to ma zwroty głowy . prosze o pomoc jak pomoc siostrze ??

Milena Lubowicz

Proszę zgłosić się do lekarza, gdyż należy wykonać podstawowe badania takie jak morfologię i EKG, a być może będzie potrzebna szersza diagnostyka kardiologiczna.
Pozdrawiam