Duszności w klatce piersiowej, bóle mięśni, mrowienie w nogach i ucisk w gardle

MAM 25 LAT. MAM DUSZNOSCI W KLADCE PIERSIOWEJ MAM BARDZO CZESTE BOLE. BOLA MNIE MIESNIE WYKRZYWIAJA MI SIE PALCE U RAK. BOLI MNIE POSLADKI , PARFINY W NOGACH MAM MRWIENIE W SZYJI SZCZYPIE MNIE JEZYK W SZYJI MAM TAK JAK BY MNIE ZATYKALO CZUJE SIE JAK BY MNIE WLEC PRZEJECHAL.. PROSZE MI POMUC NIE WIEM CO MAM ROBIC

Witam. Pani objawy są bardzo niespecyficzne - polecam wizytę u lekarza rodzinnego i dokładne opowiedzenie od kiedy jakie dolegliwości występują. Zbada Panią i zleci podstawowe badania kontrolne