Duże wargi sromowe i brak orgazmu

Witam. Mam 18 lat, mam za duże wargi sromowe. Nie współżyłam. Jednak od jakiegoś czasu próbujemy z chłopakiem seksu oralnego. Nie sprawia mi to żadnej przyjemności, nigdy nie zaznałam orgazmu, zastanawiam się czy jest to moja wina, czy też niewłaściwej techniki chłopaka(jestem jego pierwszą kobietą w tych sprawach). Po pewnym razie szczypała mnie również łechtaczka.

Dzień dobry.

Wydaje się, że głównym powodem braku satysfakcji z seksu oralnego jest Pani niezadowolenie z budowy narządów płciowych. Sex oralny z kolei to przecież ich ekspozycja przed partnerem, na zasadzie, można by rzec - "face to face".
Szczypanie łechtaczki "po", mogło pojawić się z powodu jej zbyt intensywnego drażnienia - sugerowałbym jednak wizytę u ginekologa, celem wykluczenia np. jakiejś poważniejszej infekcji.
Nie napisała Pani również, czy jest Pani w stanie osiągnąć satysfakcję np. przy masturbacji, co mogłoby dać trochę więcej światła na opisany przez Panią problem.

Pozdrawiam.