Duży guz wielokomorowy cystyczny z obecnością endopłynów

Mam 46 lat. Moja ostatnia miesiączka trwała 2 tyg. ,zgłosiłam się do lekarza. W czasie badania usg wykryto duzy guz wielokomorowy cystyczny z obecnością endopłynów. proszę o szybką podpowiedź. Dziękuję.

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani , duże guzy jajnika są zawsze niepokojącym objawem. W pierwszej kolejności należy wykluczyć nowotwór. Wykonać wszelkie badania nieinwazyjne , a w dalszej kolejności także inwazyjne( laparotomię )