Duży guz wielokomorowy cystyczny z obecnością endopłynów
Mam 46 lat. Moja ostatnia miesiączka trwała 2 tyg. ,zgłosiłam się do lekarza. W czasie badania usg wykryto duzy guz wielokomorowy cystyczny z obecnością endopłynów. proszę o szybką podpowiedź. Dziękuję.

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Robert Markowski Ginekologia
60 poziom zaufania
Szanowna Pani , duże guzy jajnika są zawsze niepokojącym objawem. W pierwszej kolejności należy wykluczyć nowotwór. Wykonać wszelkie badania nieinwazyjne , a w dalszej kolejności także inwazyjne( laparotomię )