Czarna wydzielina i skrzepy zamiast miesiączki

Witam. Mam 21 lat. Ostatnio od 2 miesięcy mimo że okres jest w terminie to jest zamiast niego niemal czarna wydzielina i zakrzepy. Mało prawdopodobne że jestem w ciąży chociaż wszystko jest możliwe. Od roku leczę się na infekcje grzybiczą, brałam antybiotyki. Nie wiem dlaczego nie ma normalnego krwawienia bo rok temu te leki nie działały w ten sposób. Odwiedzę lekarza ale pewnie skupi się na jednym problemie więc proszę o pomoc. Leczenie jak na razie daje marne rezultaty.

Witam serdecznie. Myślę obecność skrzepów krwi zamiast normalnego krwawienia wymaga dokładnej diagnostyki. W pierwszej kolejności proponuję wykonać badanie układu krzepnięcia - tzw. koagulogram. Warto również zrobić przezpochwowe usg, które zobrazuje stan endometrium i jajników. W dalszej kolejności można myśleć o diagnostyce hormonalnej.