Dwa kolory skóry na penisie - co to jest?

Mam 22 lata i mój penis ma 2 kolory. Wygląda tak jakby jego naskórek w dolnej części zaraz przy owłosieniu się starł na około 1 cm średnicy. Czym to smarować, żeby wrócił mu jednolity kolor?

Witam!

Otarcia naskórka mogą sugerować powstanie infekcji, zwłaszcza jeżeli często uprawia się masturbację, a towarzyszące jej warunki higieniczne nie są dostateczne. W takim wypadku zalecam konsultację ze specjalistą dermatologiem.

Pozdrawiam