Dwie ciążę obumarłe w 21. tygodniu

witam mam 31 lat dwójkę zdrowych dzieci z pierwszym partnerem i dwie ciąże obumarłe w 21tc.. ciąże książkowe.. badania pappa wysztkie z dobrym wynikiem usg genetyczne też dobre. Jednak serduszko w 21tc przestaje bić... mam robione badania obecnie i też wychodzą dobrze... toczyn ujemny antyfosfolipinowe też ujemne.. pierwsza obumarła to dziewczynka druga chłopiec. Ja nigdy na nic nie chorowałam nie mam problemów z zajściem w ciąże. nie wiem już jakie jeszcze powinnam badania porobić??

Najlepiej w takim przypadku skonsultować się w jakiejś klinice patologii ciąży, gdzie pracują ginekolodzy, którzy na bieżąco zajmują się takimi problemami.