Dyskomfort w klatce piersiowej i uczucie skurczu

mjOd około dwóch miesięcy odczuwam dziwny dyskomfort w klatce piersiowej- według mnie zlokalizował bym go na odcinku od gardła do przepony czyli na długości mostka okolic serca. Jest to takie dziwne uczucie które nie umiem określić ani zlokalizować -uczucie takiego uderzenia, może skurczu, może drgania nie wiem. Występuje to różnie kiedyś to było wieczorem a teraz to już przez cały dzień nie ważne co robię. Byłem już u kardiologa zrobiłem badania EKG, USG, testy wysiłkowe, holtera- wszystko ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli kardiologiczne ok to proszę udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.