Dyskomfort w postaci świądu przed miesiączką

Witam. Dzień przed miesiączką i ponad tydzień po odczuwam dyskomfort w postaci świądu. Od jakis 4 miesięcy powtarza się to regularnie , apotem samoczynnie znika do następnej miesiączki. Dodam , iż wykonała badanie na czystości pochwy, badanie moczu i wszystko wszyło dobrze. Żadne żele typu trivagin, kapsułki Lactovaginal nie pomagają. Sama nie wiem czo już robić, byłam kilka razy u ginekologa, nie ma żadnych cech infekcji według Pani Doktor. Proszę o radę

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza dermatoologa, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć. proponuje takze wykonać badania wątrobowe z oznaczeniem kwasów żołciowych.