Działanie Sympramolu a dostępne odpowiedniki

Mam pytanie odnośnie leku - przyjmuje Sympramol, niestety kończy już mi się, a następna wizyta u lekarza dopiero za miesiąc. Czy jest jakiś lek bez recepty, który działa podobnie? Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Nie ma takiego leku. Może Pani jednak poprosić lekarza rodzinnego o przedłużenie recepty na lek.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, lekarz powinien wypisać powyższy preparat.