Dziwny bązowy śluz a miesiączka

Pierwszej miesiączki dostałam 08.11 trwała do środy, w czwartek i piątek mam dziwny brązowy śluz co to może oznaczać...

Dodam, że mam 14 lat i nie współżyłam... a także nie biorę żadnych tabletek... czasami od bólu brzucha, ale rzadko.

14 LAT ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Brązowawe plamienia są po prostu "końcówką" miesiączki. To naturalne, że w ostatnich dniach wydzielina miesiączkowa staje się brązowa i skąpa. Z czasem, kiedy będziesz dostawać kolejne miesiączki, zaobserwujesz pewien schemat krwawienia, charakterystyczny dla Twojego ciała.

Pamiętaj jednak, że przez pierwsze nawet 4 lata miesiączki mogą pojawiać się w nieregularnych odstępach i być za każdym razem nieco inne. Pozdrawiam serdecznie!