Fragmenty szkliwiejącego włókniakogruczolaka piersi

witam.Czy mogla by Pani przetłumaczyc wyniki Mamy?Fragmety szkliwiejacego wlokniakogruczolaka piersi.Ogniskowo hiperplazja wewnatrz przewodowa w tym atypowa.B3. <9010/0 T-04034>*

Szczegóły wyniku proszę koniecznie omówić z lekarzem , który zlecił/wykonał badanie!!! W każdym razie , w opisie nie ma mowy o podejrzeniu czy rozpoznaniu nowotworu - bo o to chyba chodzi w tym pytaniu!!! zż