Gdzie mogę się udać z problemem przedwczesnej menopauzy?

Czy mogę prosić o kontakty do najlepszych specjalistów zajmujących się problemami przedwczesnej menopauzy?

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wszystkich lekarzy specjalizujących się w ginekologii endokrynologicznej. Jest to specjalizacja rzadka, ale istnieją nawet całe oddziały ginekologii endokrynologicznej. Jeden z takich oddziałów z wykwalifikowaną kadrą znajduje się w Katowicach, gdzie studiowałem. Pozdrawiam i życzę zdrowia!