Gnicie palca po zabiegu ściągania ropy

Niedawno mialam zabieg sciagali mi rope z kciuka chodze do zmiany opatrunku co 3dni i nieotwijalam tego bandazu a skora mi sie luszczy i lekko schodzi z braku powietrza balam sie otwinac gdyz tam mam rane, czy palec mi gnije? Ale niesmierdzi ani nic, co mam zrobic prosze oporade?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli Pani pielęgniarki zmieniające opatrunek nic nie zgłaszają to oznacza, że wszystko goi się prawidłowo.

Pozdrawiam.