Grudkowata wydzielina na papierze

Witam. Ostatnio gdy korzystałam z toalety zauważyłam na papierze biało-zielono grudkowatą wydzielinę.. Oczyściłam pochwę i takiego upławu już nie ma. Jednak teraz odczuwam straszne swędzenie i za razem pieczenie sromu. Jakiś czas temu miałam identycznie lecz po czasie samo minęło i teraz jest dokładnie tak samo. Proszę o poradę, jest jakiś środek na to?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na infekcje grzybicza, proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa.