Grypa żołądkowa i gorączka u 14-miesięcznego dziecka

witam mam pytanie moj synek ma14 miesiecy zacgorowal nam na grype jelitowa jest juz 4 dzien a synek ma wysoka goraczke podajemy mu leki ktore nam przepisal lekarz ma jeszcze wodniste kupki ile tak moze trwac ta goraczka prosze pomoc bo zaczynam sie bardzo martwic co mam dalej robic pozdrawiam Agnieszka z lodzi

Lek. Katarzyna Szymczak

Jaki lek Pani podej? Jaka dawka? Może trzeba go zmienić, sugeruję ponowny kontakt z lekarzem.