Grzybica w 32. tygodniu ciąży

Jestem w 32 tyg ciąży pojawił mi sie mały grzyb, otrzymałam tabletki dopochwowe i problem w tym że przy wkładaniu strasznie boli jakbym miała cos zablokowane w srodku tak samo jak przy badaniu to przy wlozeniu palca przez lekarza to nie moge z bolu. Od czego takie cos moze byc co jest przyczyna? jest to normalnie takie cos w tym tyg ciazy czy powinnam wlasnie teraz juz bolu nie czuc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą być wynikiem grzybicy. Proszę kontynuować leczenie wg zaleceń specjalisty ginekologa. Jeśli nie jest Pani jednak w stanie stosować tabletek dopochwowych, proszę ponownie udać się do lekarza prowadzącego.