Guzki w węzłach chłonnych w pachwinach

Mam problem z węzłami chlonnymi. Od około 2 lat mam w nich jakieś guzy, kulki. A dokladnie w pachwinie. Byłam na badaniu USG, które nic nie wykazało niepokojącego. Badania krwi również są dobre. Jednak prawa pachwina pobolewa mnie zwłaszcza przed miesiączką. A od wczoraj wieczora boli mnie przy chodzeniu. Wczoraj cały wieczór nosiłam na rękach niemowlaka. Czy może to mieć wpływ na pojawienie się bólu.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że konieczna jest też wizyta u lekarza ginekologa.