Infekcje w moczu oraz krwawienie z dróg rodnych, ból podbrzusza i złe samopoczucie

Witam dzis bylam u lekarza stwierdzono u mnie infekcje w moczu. Mieszkam w uk. I chcialam poprostu zapytac czy przy infekcji moga wystapic objawy takie jak u mnie.. ?? - Krwawienia z drug rodnych - Skurczowy bol podbrzusza jak przy porodzie przechodzacy na ledzwie i udo... - Zle samopoczucie - Bol podbrzusza przy sikaniu... Polscy lekarze sa najlepsi w diagnozowaniu i doradzaniu. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Poza krwawieniem z dróg rodnych przy infekcji układu moczowego mogą wystąpić wszystkie objawy które Pani wymienia. Proszę koniecznie brać zalecone leki.