Żółte upławy, ból brzucha i męczliwość

Witam serdecznie od paru dni mam zolte uplawy bol brzucha, strasznie sie szybko mecze i poce kreci mi sie w glowie zrobilam dzisiaj test moczu wyszlo ze mam sporo podwyzszone leukocyty bylam u lekarza wzial wymaz I stwierdzil ze to bakteryjne zapalenie pochwy przepisal mi zel dopochwowy. Chcialam zapytac czy takiej infekcji moga towarzyszyc te wszystkie objawy czy to moze cos innego to powoduje? Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam Justyna

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej opisane przez Panią objawy mogą być efektem infekcji. Najlepszym potwierdzeniem tego będzie ich ustąpienie po zakończeniu terapii.