Intensywne nocne poty, osłabienie i ból kręgosłupa

Mam 30 lat od jakiegos czasu wystepuja u mnie intensywne nocne poty.Mam czeste problemy z bolem w kregoslupie a najbardziej w nogach, nawet po dopiero co przespanej nocy nogi sa obolale. Nie Wiem czy to ma zwiazek ale zdazaja mi sie problemy z oddechem, wydaje sie jakbym nie wdychala wystarczajacej ilosci powierza. Od zeszlego roku schudlam 20kg, jestem ciagle ospala, nie mam sily do czegokolwiek.Bez wzgledu na to jak dlugo bym nie spala po przebudzeniu wszystko mnie irytuje.Bardzo prosze o odp.

Witam,

Opisane przez Panią objawy dotyczą różnych gałęzi medycyny. Proponuję zacząć od wykonania podstawowych badań z krwi i udać się z wynikami do lekarza pierwszego kontaktu. Być może uda się od razu wskazać przyczynę.