Uczucie omdlenia, zawroty głowy a problemy z kręgosłupem

Mam 22Lata.pojawilo sie u mnie uczucie omdlenia,zawroty glowy.rowniez kiedy wchodzilam do sklepow(w ktorych bylo duszno)czulam,ze zaraz zemdlejeNapady zaczely sie nasilac czuje jak bym miala zemdlec,wiruje w glowie.badanie krwi wyszlo ok obecnie uczeszczam na fizjoterapie bo to podobno przez kregoslup szyjny pracuje z pochylona glowa)ciezko mi sie oddycha lub czuje jak bym miala za duzo tlenu.czy to wszystko ma zwiazek z kregoslupem szyjnym?czesto sciska mnie w szyji, zatyka uszy,sciska w glowie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście nie wykluczone iż dolegliwości mają związek ze zwyrodnieniem kręgosłupa, jednak aby jednoznacznie określić przyczynę konieczne jest wykonanie innych badań aniżeli tylko morfologię krwi. Proponowałbym zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego.