Interpretacja wyników na bakterie chlamydia trachomatis

Witam, proszę o interpretację wyników na bakterie chlamydia trachomatis. IgG 4,4 Du (wynik ujemny - 0-9; wątpliwy - 9-11; dodatni - >11) ; IgM 7,5 Du (jak powyżej). IgA nie było zlecane. Jaką wiarygodność mają takie wyniki z krwi, czy warto potwierdzać je innymi badaniami? Dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Wyniki są ujemne. Nie ma potrzeby wykonywania dodatkowych badań.

Pozdrawiam.