Interpretacja wyniku USG piersi

Wynik USG piersi : w sutku prawym na godz. 10 policykliczna lita zmiana 15 x 10 mm/ w BGI zweryfikowana dysplazja , fa / Co to znaczy w praktyce, czy ta zmiana jest do usunięcia ?

To wskazuje na FA, czyli gruczolakowłóknika piersi, zmianę łagodną, którą tej wielkości można obserwować, jeśli będzie się powiekszać, to warto rozwazyć usunięcie