Jak długo będzie się goić rana na stopie?

Witam. Wczoraj miałam mały wypadek w domu. Poslizgnelam się na mokrej podłodze i uderzyłm zewnętrzna częścią stopy w drzwi szafy przesuwnej ktora była zakończona metalem. W wyniku tego na stopie powstała dziura na ok 1 cm głębokości i wielkości monety 1 zl. Zostały zalozone szwy wczoraj ok godz 12. I tu mam pytanie czy z rany może dalej lecieć krew? Jaki będzie czas gojenia? Ciężko mi chodzić. Pozdrawiam.

Witam , trudno mi jest przepowiadać przyszłość i gdybać , jak długo potrwa gojenie owej rany - nie widząc jej!!! Proszę omówić temat z chirurgiem prowadzącym! z.żurawski