Jak długo po łyżeczkowaniu mogą utrzymywać się plamienia?

Witam, Kilka tygodni temu poroniłam. Najpierw podano mi leki na wywołanie krawawienia, a później miałam wykonywany zabieg łyżeczkowania macicy. Zabieg miał miejsce 13 dni temu. Po zabiegu przez kilka dni występowało krawienie stopniowo malało, później było to brązowe plamienie. Trzy dni temu ustało, natomiast dzisiaj znów pojawiło się brązowe plamienie i lekkie skurcze podbrzuszu (takie jak na okres). Czy to normalne? Przez jaki czas po zabiegu mogą się utrzymywać plamienia? Dodam, że wizytę kontrolną u ginekologa mam za 5 dni.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę poczekać do wizyty kontrolnej. Gdyby krwawienie znacznie się nasiliło to proszę zgłosić się do ginekologa wcześniej.