Jak dokładnie mogę zinterpretować ten wynik bety?

Dzień dobty staramy się o dziecko. Stężenie beta wyszło <1.2mlU/ml do miesiączki brakuje ponad 2 tygodnie. Jak interpretować ten wynik?

Witam,
badanie wykonuje się w dniu spodziewanej miesiączki.
Wynik nie potwierdza ciąży lecz jeżeli miesiączka ma wystąpić za ponad 2 tygodnie to owulacja w danym cyklu prawdopodobnie jeszcze nie wystąpiła. Nie ma sensu wykonywać badan BHCG tak wcześnie.
Proponuję przeanalizować cykl miesiączkowy i termin owulacji- tylko w terminie owulacji istnieje prawdopodobieństwo zajścia się w ciążę.
Pozdrawiam:)