Jak interpretować wynik badania cytologii u osoby planującej drugie dziecko?

Witam prosze o pomoc czy tym wynikiem cytologi powinnam sie martwic mam 30 lat staram się z partnerem o dziecko. Wykryto u mnie mała nadżerke. tu wynik cytoligi : grupa 2(Cyt robiona w 21 dxirn cyklu) Reakcja niepełna lutealna ,flora obfita typu ziarniaki ,średni odczyn zapalny,liczne r erytrocyty ,obecne łuski rogowe . Bardzo chce miec 2 dziecko i triche sie zaniepokoiłam proszę o odpowiefz Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i odpowiednie leczenie i kontrola po leczeniu