Jak interpretować wynik RM u osoby z torbielą tęniakową?

WITAM,CO OZNACZA WYNIK REZ.MAGN.W OBRĘBIE TYLNEJ CZĘŚCI ŁUKU L2P, PO STRONIE LEW.WIDOCZE OGNISKO NIEPRAWIDŁOWEGO,NIECO NIEJEDNORODNEGO SYGNAŁU O WYM.OK.10*6*6MM,W OBRĘBIE WYROSTKA KOLCZYSTEGO TEGO KRĘGU WIDOCZNE DOSC DOBRZE ODGRANICZONE OGNISKO NIEPRAWIDŁ.SYGNAŁU O WYM.OK 6*4*4MMW TYM REJONIE BRAK CECH OBRZĘKU,OBIE ZMIANY BEZ CECH WZMOŻENIA KONTRASTOWEGO.SUGEROWANE ZMIANY MI.IN.TORBIEL TĘTNIAKOWATA KOŚCI ,KOSTNIAKA ZARODKOWEGO. CO TO OZNACZA? DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ. Proszę o szybką odpowiedż.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie powod badania ? Konieczna ocena przez neurochirurga lub ortopede