Jak interpretować wynik USG węzłów chłonnych i czy świadczy to o guzie?

USG Witam!Robiłam USG węzłow chłonnych i niepokoi mnie wynik m.in "Po stronie prawej w okolicy kąta żuchwy,powierzchownie znajduje się dobrze ograniczona struktura o budowie zrazikowej.Jej wym.wynoszą 24x5 mm.Nie ma ona cech węzła chłonnego,ani obrazu typowego dla ślinianki.Jest dość bogato unaczyniona" Czy to jest guz? Dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie samego opisu nie jest się w stanie ocenić, czy jest to guz, a tym bardziej, czy jest to zmiana łagodna, czy nie. Proszę udać się do lekarza, może być to laryngolog. On Panią zbada i zleci konieczne badania diagnostyczne.