Jak interpretować wyniki badań ciśnienia krwi u 66-latki i co mogą one oznaczać?

Witam! Mam 66 lat i choruje na nadciśnienie i napadowe migotanie przedsionków.W przeciągu półtora roku wystąpiło dwa razy/wyrównane przez kroplówki/.Córka kupiła mi Pulse Oximeter i saturacja wychodzi mi w granicach 98,tętno 62 a indeks perfuzji tkankowej(PI) raz 6,4 innym razem 4,3.Co to oznacza co to w ogóle jest? Czy te parametry sa dobre?Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki są w normie, PI ocenia stosunek pochlaniania fali przez tętnice i żyły co odzwierciedla prawidłowe krążenie.
Pozdrawiam