Jak interpretować wyniki badań tarczycy u 29-latki?

Witam, wizytę u lekarza mam pod koniec lipca a usg za tydz obecne wyniki badan jakie otrzymałam to: TSH 2,54 FT3 4,78; FT4 19,56; anty-TG 162,4; anty-TPO 13,16. Mam niespełna 29lat po diecie główkowej (początek roku) TSH zmniejszyło się,(wcześniejsze badanie koło października zeszłego roku) było na poziomie blisko 4.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm moe można dokładnie się wypowiedzieć prawdopodobnie autoimmunologiczna choroba tarczycy